• En
 • ساعت : ۹:۰:۱۴
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۶ 
 • تعداد بازدید : 21
 • کد خبر : ۱۶۱۷۴۴
    /  6
مدیرعامل در بازدید نوروزی، رشد ترافیك مرسولات را مثبت ارزیابی كرد
معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جریان بازدید نوروزی از اداره کل تجزیه و مبادلات، روند ارسال مراسلات و رشد قابل ملاحظه ترافیک مرسولات را مثبت ارزیابی کرد.

مدیرعامل در بازدید نوروزی، رشد ترافیک مرسولات را مثبت ارزیابی کرد
معاون وزیر، رییس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت ملی پست در جریان بازدید نوروزی از اداره کل تجزیه و مبادلات، روند ارسال مراسلات و رشد قابل ملاحظه ترافیک مرسولات را مثبت ارزیابی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، حسین نعمتی در این بازدید که به همراه حسین غضنفری معاون فنی و بازرگانی، احمد جان بزرگی مدیرکل دفتر مدیرعامل و جمعی از مدیران حوزه فنی و بازرگانی انجام شد، از بخش های مختلف اداره کل تجزیه و مبادلات و باجه مرکزی منطقه پستی جنوب غرب دیدار کرد.

مدیرعامل ضمن تبریک سال نو به تمامی کارکنان صدیق و مسئولیت پذیر شبکه پستی و قدردانی از زحمات آنان در شرایط بحرانی شیوع ویروس کرونا و افزایش حجم ترافیک مرسولات در روزهای پایانی سال، گفت: این تلاش ها منجر به افزایش چشمگیر ترافیک مرسولات پستی در این ایام نسبت به مدت مشابه سال قبل شد.

او افزود: این در حالیست که با توجه به نگرانی ها ناشی از شیوع ویروس کرونا و عدم پشتیبانی رهسپاری ریلی و هوایی مرسولات، شرکت ملی پست توانست با تکیه بر توان بالای نیروی انسانی و درایت مدیران کارآمد، از پس این مسئولیت خطیر برآمده و همچنان در خط مقدم خدمات رسانی به موقع و بی وقفه به هموطنان باشد.

نعمتی تلاش مضاعف تمامی کارکنان شبکه در سراسر کشور را ستودنی ارزیابی کرد و  از مدیران حوزه فنی و بازرگانی و ستادی شرکت خواست تا با پیش بینی شرایط و رصد مستمر عوامل و عملکردها، برنامه ریزی منسجم و جامعی را برای بهبود راهبری و مدیریت فرایندها به منظور تداوم خدمت رسانی تا رفع کامل بحران، در دستور کار قرار دهند

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان زنجان می باشد.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/05/16 09:17
  V5.5.5.0