• En
 • ساعت : ۹:۵:۴۳
 • تاريخ :
   ۱۳۹۹/۰۱/۰۵ 
 • تعداد بازدید : 30
 • کد خبر : ۱۶۱۷۲۸
    /  6
بازدید سرزده وزیر ارتباطات ازاداره كل تجزیه و مبادلات
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید سرزده از اداره کل تجزیه و مبادلات گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تمایل مردم به خرید های اینترنتی، خدمات رسانی پست به شرکت های خرید اینترنتی در نوروز ادامه خواهد داشت.

بازدید سرزده وزیر ارتباطات ازاداره کل تجزیه و مبادلات

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در بازدید سرزده از اداره کل تجزیه و مبادلات گفت: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تمایل مردم به خرید های اینترنتی، خدمات رسانی پست به شرکت های خرید اینترنتی در نوروز ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پست، ظهر امروز29 اسفند ماه محمد جواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با همراهی حسین نعمتی معاون وزیر، رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل از اداره کل تجزیه و مبادلات به عنوان بزرگترین مرکز مبادله پستی کشور بازدید و با مسوولان و کارکنان این مرکز دیدار و گفت و گو کرد.  

در این بازدید که حمید رضا آقاجانی مدیر کل تجزیه و مبادلات نیز حضور داشت وزیر ارتباطات از نزدیک در جریان روند عملیات پستی اعم از آماده سازی و رهسپاری مرسولات قرار گرفت.

آذری جهرمی ضمن تبریک سال نو به کارکنان شرکت ملی پست گفت: از خداوند متعال سالی سرشار از سلامتی، بهروزی، برکت و معنویت مسئلت دارم.

وی در جمع کارکنان این اداره کل که به صورت کشیک برای رهسپاری انبوهی از بسته های هموطنان حضور داشتند همچنین از تلاش و عملکرد کارکنان شبکه پستی کشور در این برهه حساس و شرایط بحرانی قدردانی کرد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ضمن بیان توصیه هایی در خصوص لزوم رعایت بهداشت و ایمنی به منظور پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونا خاطر نشان کرد: کارکنان مسئولیت پذیر و ساعی شرکت ملی پست مسئولیت سنگینی را در قبال امانات و بسته های هموطنان دارند و با تدابیری که اتخاذ شده مرسولات پستی قبل از ارسال ضدعفونی می شوند و مردم از سلامت بسته ها مطمئن باشند.

آذری جهرمی همچنین به کاهش تردد در سطح شهر ها به علت شیوع ویروس کرونا اشاره کرد و گفت: از آنجا که در روزهای آتی هموطنان بیشتر خرید های خود را به صورت تجارت الکترونیک انجام خواهند داد تبعاً شاهد افزایش ترافیک این مرسولات خواهیم بود.

وی افزود: شرکت ملی پست هم به عنوان بستر اجرای تجارت الکترونیک در کشور آمادگی های لازم را جهت ارسال و توزیع به موقع مرسولات فراهم کرده و در نوروز ادارات پست به صورت کشیک آماده خدمات رسانی هستند.

آذری جهرمی در ادامه از قول مساعد وزیر راه و شهر سازی برای اختصاص پرواز های ویژه به پست خبر داد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

  کلیه حقوق سایت متعلق به اداره کل پست استان زنجان می باشد.

  آخرین بروزرسانی سایت : 1399/05/16 09:17
  V5.5.5.0